Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Uroczy kocurek 9 miesięczny. Jest niezwykle przymilny, mruczący, wesoły. Jest dwa razy zaszczepiony. Niewybredny przy jedzeniu. Lubi inne koty.

Oskar jest wesołym, zabawnym kocurkiem. Jest bardzo kontaktowy, przymilny, mruczący. Lubi siedzieć na kolanach. Jest ciekawski, interesuje się wszystkim co się robi i próbuje brać udział.
15 stycznia 2005 został wykastrowany.
W lutym zamieszkał z młodym małżeństwem na Ochocie. Oskar - wieści z nowego domu "Oskarek ma się dobrze. W nocy zabawnie rozrabia, a za dnia łasi się, bawi piłeczką, czasem też usiłuje napisać coś klawiaturą od komputera :) . Można powiedzieć, że już się oswoił z nowym miejscem i z nami. Dzień, w którym go przywiezliśmy do domu, był dla niego stresującym, siedział przez wieczór pod biurkiem. Od wczoraj nie odstępuje mnie na krok i swobodnie porusza się po mieszkaniu."

 


"Oskar w nowym domu:) Najwyrażniej już się zadomowił, zaczął jeść i pcha się do łóżka.
 Myślę, że pomału czuję się u siebie." Pozdrawiam Magda

 

 


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.