Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi pilnie szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

 

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

IMG_1726Ponizsze artykuły stanowią streszczenie amerykańskiej broszury Nathana J.Winograda
"Wczuwanie się to najlepszy sposób" (Compassion is the way) mówiącej o tym jak w humanitarny sposób opiekowac się koloniami wolno żyjących kotów. Broszura ta wydana kilka lat temu mówi o tym jak rozpocząć akcję sterylizacji bezdomnych kotów. Przeczytaj pełne streszczenie broszury o programie sterylizachi bezdomnych kotów.

Sterylizacja i wypuszczanie do dotychaczasowego miejsca bytowania, jak również zapewnienie kotom schronienia i dokarmianie jest najlepszym spobem zapewnienia lepszego bytu zwierzatom bytującym w miastach.

Sterylizacja kotów  jest pewnym złem konieczym. Jednak w humanitarny sposób ogranicza rozmnażanie się i ogranicza bezdomność.  Gdyby porównać życie zwierząt miejskich do ludzi można by powiedziec, że koty zyją w skrajnej nędzy. jak zresztą cała reszta przyrody, którą cywilizacja ludzka zepchnęła do roli rzeczy, która nie ma prawa do zycia o ile nie służy człowiekowi.

Wielu ludzi poświęca swój czas i środki finansowe aby pomagać zwierzętom. Ale ich możliwości są niewystarczające. Dlatego należy wybrać humanitarny sposób ograniczenia liczby zwierząt przez sterylizację, tak aby karmiciele byli w stanie opiekować się mniejszą kolonią kotów.

Od kilku lat w Warszawie co roku ma miejsce akcja sterylizacji, leczenia i dokarmiania zwierząt wolno żyjących.

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.