Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Bura koteczka i mały kociaczek Olivier
mała buraseczka znaleziona na Bielanach, jest zdrowa lecz zabiedzona, wymaga dobrego jedzenia i opieki.

W styczniu 2005 została adoptowana razem z kociaczekiem Olivierem burym z białymi łapkami.

Wieści od naszych podopiecznych: "Kotki są boskie. Chłopiec troszkę się boi ale próbuje już zwiedzać mieszkanie. Kotka jest odważniejsza, obskoczyła już wszystkie kąty. W nocy mało spała, biegała po mieszkaniu i dawała koncerty. Wczoraj w drodze do domu wstąpiliśmy do kliniki weterynaryjnej, kotkom wyczyszczono uszy i dostaliśmy krople dla Oliwiera, który ma mały stan zapalny. Kupiliśmy też saszetki na wzmocnienie."

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.