Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Leoncio

rudy wykastrowany kocur
Leoncio jest prawdopodobnie kotem domowym. Żył jakiś czas w ogródku, gdzie grupka kotów jest regulanie dokarmiana. Wszystko było OK do momentu, gdy Leo, jeszcze wtedy niekastrwoany, pobił się z innym kotem.
W wyniku ran po kocich zębach na jego pyszczku utworzył się ogromny ropien. Został wtedy odłowiony, przez naszą koleżankę Grażynę.
W lecznicy na Powstancow ¦ląskich ropień został przecięty, rana oczyszczona. Jeszcze przez 10 dni dostawał antybiotyki.
Gdy już zypełnie wydobrzał, w piątek 13.05 Leo został wykastrowany.

W maju 2005 Leo znalazł nowy dom i ma towarzysza czarnego kocurka.
Na początku Leo miał trudnosci z przystosowaniem się. Znalazł sobie kryjówkę pod wanną i wychodzi tylko do kuwety i na jedzenie.

Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.