Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

c925f113d1de555c7d2fda7f3e3047b8Wraz z coraz bardziej świadomym podejściem ludzi do zdrowego żywienia, zmiane ulega sposób, w jaki również ty starasz się karmić swojego pupila. Im więcej czytasz, tym bardziej zdajesz sobie sprawę z tego, co jest dobre dla twojego kota i co powinno znaleźć się w jego miseczce. Zobacz, dlaczego warto zaopatrywać się w karmę dla kota jakości premium i dlaczego takich zakupów warto dokonywać przez internet.

Argument pierwszy: obecność karm niedostępnych nigdzie indziej

Na sklepowych półkach supermarketów i dyskontów znajdziemy tanie produkty dla zwierząt. Ich jakość jednak pozostawia bardzo dużo do życzenia. Zarówno karma mokra (w postaci puszek i saszetek), jak też karma sucha cechuje zazwyczaj wysokie nasycenie zbożami, których – jak na ironię losu – układ pokarmowy psów i kotów nie trawi. Producenci masowo stosują je jednak głównie po to, aby móc zaproponować ci niską cenę końcową, a także wyprodukować karmę jak najmniejszym kosztem i różnicę zostawić sobie. Zdrowie i kondycja naszych pupili nie mieści się zwykle w kręgu zainteresowań i cyklu produkcyjnym przedstawicieli takich firm.

 

W specjalistycznych, internetowych sklepach zoologicznych ciężar gatunkowy przesunięty jest zgoła na coś innego – na jakość składników, których się używa, na ich świeżość i naturalne sposoby konserwowania żywności. Liczą się nie tylko dobre produkty, ale też ich nasycenie w karmie. Ważna jest też różnorodność – na pierwszym miejscu w dobrych karmach dla psów i kotów znajdziesz mięso z kurczaka, wołowinę czy łososia, na dalszych miejscach probiotyki, kwasy Omega-3 oraz witaminy. Szukaj tylko takich karm przez internet i wybieraj mądrze – nie oszczędzaj na zdrowiu swojego pupila. Oszczędności są zazwyczaj bardzo pozorne i wymierne – odbiją się albo na długotrwałym, kosztownym i skomplikowanym leczeniu w przyszłości, albo spowodują uszkodzenia ważnych narządów i gorszą jakość życia zwierzaka.

Argument drugi: fachowe doradztwo

Stacjonarne sieci sklepów zoologicznych, choć posiadają wprawdzie w swojej ofercie także karmy premium dla kotów, zazwyczaj odstraszają wysokimi cenami. W końcu opłata za wynajem niemałego lokalu w prestiżowej lokalizacji sporo kosztuje. Podobnie jest z obsługą pracowników. Aby zaoszczędzić na tych ostatnich, firmy zatrudniają bardzo często osoby młode i niedoświadczone, m.in. studentów, którzy dorabiają sobie w ten sposób. Nie ma w tym nic złego do czasu, kiedy nie okaże się, że pracownik nie ma podstawowej wiedzy z zakresu żywienia kota i zaoferuje ci losową karmę. A nie o to przecież w tym wszystkim chodzi – skoro decydujesz się wybrać do takiego miejsca i wydać większą kwotę, oczekujesz solidnej wiedzy i dobrego doradztwa. Konkretną pomoc możesz otrzymać wygodnie i szybko, robiąc zakupy w internetowym sklepie zoologicznym prowadzonym przez grono pasjonatów, a nie przypadkowych pracowników sezonowych, których rotacja jest ogromna.

Argument trzeci: komfort i wygoda

Specjalistyczne sklepy zoologiczne to wciąż domena największych miast w Polsce. Tego typu sieciówki spotkasz zazwyczaj wyłącznie w dużych galeriach handlowych, do których mieszkańcy małych miast i miasteczek muszą często jechać wiele kilometrów. W jaki sposób możesz zaoszczędzić czas i pieniądze na benzynie, a zarazem dostać to, czego ci potrzeba? Najlepszym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji internetowy sklep zoologiczny, w którym za pomocą paru kliknięć zamówisz potrzebną karmę, żwirek i inne akcesoria, a po kilkudziesięciu godzinach wygodnie otrzymasz je pod same drzwi. Pomyśl tylko: znasz wygodniejsze rozwiązanie?


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.