Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Ksiązki o psach

Spotkanie z Dorotą Sumińską, Szczęśliwy piesWydawnictwo Galaktyka serdecznie zaprasza wszystkich miłośników psów i kotów na spotkanie z Dorotą Sumińską autorką książek Szczęśliwy pies. Wydanie rozszerzone i uaktualnione oraz Szczęśliwy kot. Spotkanie z czytelnikami odbędzie się w najbliższą środę 25.04.2012 r. O godzinie 18:00 w Salonie Empik w CH Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122.

 

DOROTA SUMIŃSKA
SZCZĘŚLIWY PIES.

WYDANIE ROZSZERZONE I UAKTUALNIONE

Cena detaliczna brutto: 19,90zł
Liczba stron: 120
Format: 145 x 205
Oprawa: miękka

Desmond Morris - Dlaczego pies szczeka?

koty Książka opisująca Świat psów, ich zwyczaje odziedziczone po przodkach. Pozwala zrozumieć dziwne czasem zachowanie ulubieńca. Powinni ją przeczytać wszyscy właściciele psów a przede wszystkim ci mniej doświadczeni, którzy dziwią się czasem dlaczego ich pupil reaguje tak a nie inaczej.

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.