Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Autor: Vera Henriksen
Tytuł: Córka Wikingów

Powieść rozgrywająca się w XI w. w okresie chrystianizacji Norwegii. Koty są wspominane jako zwierzęta domowe.
Chrześcijaństwo, wprowadzone mieczem pod groźbą śmierci, zmienia obyczaje ludzi. Król surowo karze powrót do dawnych wierzeń, szczególnie poświęcanie zwierząt dawnym bogom i spożywanie ofiarnego mięsa. Ofiarnymi zwierzętami były konie dlatego jedzenie ich mięsa było grzechem, a za grzech groziło w tych czasach nie tylko piekło ale surowe kary, aż do kary śmierci.
"Po bierzmowaniu ksiądz Osvald przemówił do zgromadzonych.
Powiedział, że słyszał, że w gminie spożywano końskie mięso. Nie potrzebował chyba przypominać, że król wymierzał surowe kary za ten grzech. Może natomiast zapomnieli o karze wiekuistej czekającej tych, którzy jadają mięso końskie, psie, kocie lub jakiekolwiek surowe, czy też nie zachowują postów.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.