Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Autor: Steven Saylor
Tytuł: Werdykt Cezara

Akcja tego tomu toczy się w Egipcie, w czasach Ptolomeusza i Kleopatry o tron. Gordianus zabiera tam swoją chorą żonę Bethesdę, która wierzy, że kąpiel w Nilu ją uleczy. Znajdują starą świątynię zagubioną w chaszczach. Po rozmowie ze starą kapłanką Bethesda odchodzi w stronę Nilu. "Obejrzałem się i zobaczyłem, że kapłanka z trudem pochyla się, by usiąść na stopniach świątyni. Pospieszyłem jej pomóc, a potem przysiadłem obok niej. Czarne kocisko z głośnym mruczeniem wcisnęło się między nas , a kobieta zaczęła głaskać je po szyi. W Rzymie jest niewiele kotów i nie są zbyt lubiane, ale w Egipcie ludzie uważają je za boskie zwierzęta; kiedyś w Aleksandrii widziałem, jak rozwścieczony tłum ściga zabójcę kota, gotów rozszarpać go żywcem. Pupil kapłanki podniósł na mnie ślepia i głośno miauknął, jakby rozkazując mi dołączyć się do pieszczot. Posłusznie pogłaskałem go po grzbiecie."


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.