Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Jean Chardin - malarz francuski

Raja 1725

Kot kojarzy się z ciepłem domowego ogniska. Ale jest nie tylko tym, który chroni spiżarnię przed nieproszonymi gośćmi ale także tym, który sam chciałby się poczęstować i kuszą go smakowite kąski, a zwłaszcza uwielbiane przez koty ryby.

Francuski malarz przedstawiający głównie martwe natury inspirowane malarstwem holenderskim. Malował kompozycje ustawione z własnych przedmiotów i sprzedawał je z sukcesem. Przedmioty kuchenne i owoce, mięso lub ryby przeznaczone do ugotowania - martwe przedmioty kontrastują z żywym zwierzakiem jak kot lub pies. Obrazy te wydają się symbolizować życie i śmierć

Jean Chardin urodził się w Paryżu, gdzie zdobył protektora w postaci Ludwika XV, który zaoferował mu studio malarskie w Luwrze. Wzorował się na malarstwie holenderskim z jego górami jedzenia, przedmiotów kuchennych, naczyń szklanych, srebrnych lub mosiężnych.

Najsławniejsze jego obrazy ze zwierzętami to martwe natury z kotem i rybami.

Kot z płatem łososia 1728

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.