Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi pilnie szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

 

George Caleb Bingham (March 20, 1811 - July 7, 1879)

Amerykański malarz


Na obrazie Handlarze futer na Missouri widać czarnego kota przywiązanego do łodzi. Przypuszcza się też, że jest to mały niedźwiadek.

Pierre Bonnard

Kot 1903

W 1903 roku ten francuski artysta wykonał serię rysunków dla Historii Naturalnej Julesa Renarda. Rysunke kota pochodzi z tej serii.

Rodzina na tarasię 1902

Bonard był jednym z niewielu artystów przełomu wieków, który umieszczał koty na swoich obrazach. Tutaj domowy kot uczestniczy w spotkaniu rodzinnym.


Mała dziewczynka z kotem 1899

Dzieci jedzš obiad. 1897

Biały kot 1894

Miseczka mleka 1919

Kobieta z kotem 1912

Portret Ambroise Vollarda

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.