Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi pilnie szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

 

Jean Alaux (francuski malarz - 1786-1864)

Pracownia Ingresa w Rzymie 1818

Obraz przedstawia rzymskie mieszkanie francuskiego malarza J.A.D. Ingresa i jego żony Madeleine. Przy drzwiach do pracowni malarskiej siedzi biały kotek.

Francois Boucher

Toaleta 1742

Na arystokratycznym francuskim dworze pięknej kobiecie towarzyszy kotek. Koty często były w malarstwie symbolizowały erotykę. Tutaj kotek siedzi u stóp panny poprawiającej podwiązkę i pewnie szykującej się na spotkanie z ukochanym.


Poranek 1746


Jose Del Castillo

Pokój artysty (albo Zabawa dzieci z kotem) 1780

Piękny czarno-biały kot przedstawiony jest niezwykle plastycznie. Wydaje się, że kota bardzo trudno jest namalować. Tu jest on bardzo prawdziwy. Ale duży jak na kota.

Jean Chardin - malarz francuski

Raja 1725

Kot kojarzy się z ciepłem domowego ogniska. Ale jest nie tylko tym, który chroni spiżarnię przed nieproszonymi gośćmi ale także tym, który sam chciałby się poczęstować i kuszą go smakowite kąski, a zwłaszcza uwielbiane przez koty ryby.

Kot z płatem łososia 1728
Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.