Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Dzieci Mimbli 2001

Mimbla okociła się w 2001 roku i miała 6 kociaków. Radzono mi aby wysterylizować kotkę ale wtedy nie byłam świadoma zagadanienia nadpopulacji kotów i tego nie zrobilam. Pewna organizacja pomagała mi znaleść domy dla kociaków ale do dziś nie jestem pewna czy osoba z tej organizacji nie wysyłała do mnie osób, którym sama nie chciala oddać swoich kotów. Mam pewność do do 2 domów.

Oddawanie kociaków do adopcji było dużym stresem i teraz już nigdy bym się nie zdecydowała aby rozmnażać zwierzaki. Pamiętam sytuację, kiedy jacyś państwo przyjechali do mnie późnym wieczorem bo ktoś z rodziny powiedział im, bez mojej wiedzy, że mogą przyjechać i po prostu wziąć kociaka. Nie mieli transportera i twierdzili, że muszą jeszcze jechać do szpitala do ojca. Z tym kociakiem w samochodzie???? Nie oddałam im kotka.

Kociaki były urocze mimo, że brudziły sprawialy trochę kłopotu.

Obecnie dzieci Mimbli mają już 14 lat.

Potem jeszcze ze 3 dni miała pupę poplamiona krwią i zabrudziła mi dywan bo wycierała sobie pupe o niego. Kotka z dzieciakami nie siedzi. Tylko pare razy dziennie wchodzi do pudla aby je nakarmić.

Przeżyłam chwile przerażenia jak zaczęła nosić te dzieciaki po pokoju. Wsadziłam je z powrotem do pudla. Kotka się uparła i przeniosła dzieciaki za kanapę. Obłożyłam to miejsce ręcznikami i starałam się zabezpieczyć aby nie weszły w jakiś zakamarek i się tam nie udusiły. Ale takie małe koty to cały czas śpią. Tydzień temu kotka znowu zarządziła przeprowadzkę i przeniosła kotki ponownie do pudla, które umieściłam pod stołem aby miały zacisznie.

kotki2

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.