Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Moje koty: Filutek, Mimbla i Pupers w roku 2009.

Moje 3 rude kotki, wszystkie wysterylizowane, mieszkały ze mną i z gromadką innych kotow na tzw. tymczasie.

Mimbla i Pupers (Pucia) to kotki niewychodzące, mimo że przy domu był ogródek. Mimbla praktycznie bała się przestrzeni i wypuszczona na ogród próbowała schować się w jakiś zakamarek.

Filutek był kotem wychodzącym. Tak się do tego przyzwyczaił, że praktycznie nie można było zatrzymać go w mieszkaniu. Zawsze kręcił się przy domu i nie oddalał. Zdarzało się, że towarzyszył mi gdy szłam z psem na spacer ale tylko po zmroku. Przy świetle dziennym nigdy nie oddalał się od domu. Zdarzało się, że Filutek odprowadział mnie do rogu. Denerowało mnie to, gdyż ulica za rogiem jest dość ruchliwa. Pare razy gdy wybrałam się małymi ulicami dzielnicy willowej Filutek szedł cały czas za mną. Na szczęście nie chodził w pobliże większych, ruchliwych ulic. Przeżył 11 lat. Niestety w 2011 roku prawdopodobnie potrącił go jakiś samochód. Kotka nie udało się uratować.

 

 


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.