Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Autor: David Anthony Durham
Tytuł: Duma Kartaginy

Powieść opisująca II wojnę punicką od strony Kartagińczyków. Czyta się świetnie ale jest trochę przygnębiająca jak każda historia wojen, w których giną ludzie, szczególnie, że bohaterami powieści są ci który przegrali. Dlatego nie ma niestety happy endu. Można sobie tylko powiedzieć, że jeśli 2 równorzędne potęgi są na tyle blisko siebie, że ich strefy wpływów na siebie zachodzą, to te potęgi muszą się zetrzeć i jedna z nich musi zostać zniszczona. Ciekawe jak potoczyłyby się losy świata, gdyby zwycięzca był inny niż ten którego znamy z historii. Nigdy się tego nie dowiemy.
Postacie bohaterów powieści nie są kryształowe, wątki romansowe ledwo zarysowane a jednak czytelnik sympatyzuje z nimi i żałuje, że machina wojenna rujnuje życie większości z nich.
Dwór króla Syfaksa w Cytrze: "Wszędzie swobodnie paradowały koty, wielkie okazy, doskonale wykarmione i niezwykle podobne do swych dzikich przodków. Każdy ich ruch podkreślały dzwoneczki umocowane na szyjach. Spacerujące zwierzęta skubały od niechcenia specjalnie wystawione dla nich mięsa rozłożone na niskich stolikach."


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.