Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Autor: Steven Saylor
Tytuł: Gladiator umiera tylko raz

Zbiór opowiadań o przygodach starożytnego detektywa Gordianusa. Kotka jest bohaterką opowiadania "Znikający Cyklop". "Obok niej leżała czarna kotka Bast, pozwalając jej gładzić swoje miękkie futerko. Patrząc na pieszczoty, doznałem ukłucia zazdrości. Koty były w Rzymie czymś rzadkim, a już udomowienie ich, jak to niektórzy robią z psami, zakrawało na ekstrawagancję. Bethesda wyniosła ten i podobne dziwne zwyczaje z Egiptu. Jej poprzednia kotka, tez nazwana imieniem bogini Bast, zginęła jakiś czas temu; tę nabyła od kupca ze statku w Ostii. Żyliśmy z tą bestią w jako tako przyjaznych stosunkach, dopóki nie próbowałem wejść pomiędzy nią a jej panią, kiedy nadchodziła jej kolej na porcję karesów".


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.