Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Steven Saylor
Tytuł: Dom Westalek

Autor usprawiedliwia się, że 2 razy w cyklu Roma sub rosa uśmiercił kota. Sam jest wielbicielem kotów i ma w domu 2 koty. Opowiadanie Kot z Aleksandrii oparte zostało na podstawie dziel Diodora Sycylijskiego.

 

Opowiadanie Kot z Aleksandrii jest w całości poświęcone kotom. - Wizytę Gordianusa u jego przyjaciela Luciusza Klaudiusza zakłóca gonitwa 2 kotów. Gospodarz wyklina zwierzaki, które jeszcze nie dawno były w Rzymie rzadkością. Gordianus zaś opowiada o jednym ze swoich pierwszych dochodzeń detektywistycznych, kiedy to będąc za młodu w Aleksandrii został wezwany aby pomóc rodakowi oskarżonemu o zabicie kota. Było to w Egipcie świętokradztwo karanie śmiercią. Gdy rozwścieczony tłum atakował dom domniemanego zabójcy kota, Gordianus rozszyfrowuje intrygę mającą na celu pozbawienie bogatego kupca życia i majątku. Opowiadanie to nie przekonuje jednak do kotów Klaudiusza, który sprawia sobie obrońcę w postaci pieska, małego ale bardzo zaciętego na koty.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.