Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Autor: Pauline Gedge
Tytuł: Dwunasta Przemiana

Powieść, której bohaterką jest królowa Teje, żona Amenhotepa III i matka Echnatona. Młody Amenhotep IV lubił zwierzęta. "Z nią Amenhotep rozmawiał najczęściej o urokach przyrody i sympatii do zwierząt, które wydawały się w pełni ją odwzajemniać. Wszędzie chodziły za nim małpy, koty i charty jego ojca, a gdy dokonywał inspekcji oddziału rydwanów, konie podchodziły od niego bez lęku i delikatnie dotykały go chrapami."
Dwór zareagował modą na miłość do przyrody - biżuteria z motywami roślinnymi, kwiaty. "Wszyscy dworzanie z aspiracjami do odpowiedniej pozycji towarzyskiej spacerowali z małpką na ramieniu, psem lub gęsią przy nodze i sługą niosącym w koszyku kocięta."


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.