Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Autor: Steven Saylor
Tytuł: Werdykt Cezara

Gdy nadszedł dzień wyjazdu z Egiptu syn Gordianusa, Meto, Rupa oraz Mopsus i Androkles zostali ulokowani na okręcie, gdzie załadowano ich kuwer. W ostatniej chwili Gordianus postanowił zostać w Egipcie i chciał wydostać sakiewkę z kufra. "Rupa uchylił wieko kufra. Mopsus i Androkles przybiegli zaniepokojeni, a w chwilę potem przyczyna ich niepokoju stała się jasna: z kufra wyglądał wystraszony kot Aleksander w srebrnej obróżce. Uniosłem brwi ubawiony.
- Porwaliście świętego kota ze świątyni Izydy! Niech no się o tym dowie królowa Kleopatra! Kazałaby was utopić na miejscu.
- W takim razie nie może się o tym dowiedzieć - odparł Meto z uśmiechem. - Jestem przekonany, że kapitan nie będzie niezadowolony. Kocisko rozprawi się ze szczurami na okręcie."


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.