Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Autor: Steven Saylor
Tytuł: Werdykt Cezara

Gordianus, jego młody towarzysz Rupa i dwaj mali niewolnicy Mopsus i Androkles bezskutecznie szukają Bethesdy. Zostają w tym momencie schwytani przez egipskie wojsko i jako podejrzani o szpiegostwo odstawieni do kwatery króla Ptolomeusza. Z dokumentów w archiwum król dowiaduje się kim jest Gordianus, uwalnia go i wyznacza mu mieszkanie w pałacu królewskim, gdzie ma się nimi opiekować piękna niewolnica. Niby są wolni a jednak nie mogą wyjechać. Wycieczki do miasta są niebezpieczne z powodu częstych zamieszek. Jedynym gościem jest szary kocur, który staje sie ulubieńcem Mopsusa i Androklesa.
"Teraz moja kolej - burknął Mopsus do brata. - Oddawaj Aleksandra!
- Jakiego Aleksandra? - spytałem.
- Kota, panie. To jego nowe imię. Nie umieliśmy wymówić jego egipskiego imienia, więc Merianis pozwoliła nam nazwać go po swojemu, a my wybraliśmy Aleksandra. I teraz ja chcę go trzymać! - Mopsus zabrał zwierzę i posadził sobie na kolanach." Chłopcy często bawią się z kotem lub przyglądają się jak łapie motyle w ogrodzie.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.