Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Zaduszki zwierzęce

Od ponad dziesięciu lat w Polsce jest obchodzone święto "zwierzęcych zaduszek". W pierwszą niedzielę października miłośnicy zwierząt, którzy pochowali swych przyjaciół na podwarszawskim cmentarzu dla zwierząt w Koniku Nowym, tłumnie przyjeżdżają, by w niecodziennej rodzinnej atmosferze spędzić kilka chwil przy grobach swych pupili.
Jolanta Pruchniak z Warszawy często odwiedza groby swych dziesięciu kotów pochowanych na podwarszawskim "Koniku". Urzeka ją zawsze nie tylko niezwykła życzliwość panująca tu między ludźmi, którzy piknikują pomiędzy barwnie przyozdobionymi mogiłkami, ale także przyjeżdżające tu wraz z opiekunami radosne, bawiące się między grobami zwierząt psy. Na cmentarzu spoczywają najczęściej psy i koty, ale swój grób ma tu również koń, żółw, świnka morska, a nawet szczurek.
Pierwsza niedziela października to czas, w którym wspominając nasze zwierzęta, zastanawiamy się, dlaczego odchodzą one tak szybko... ale jednocześnie dziękujemy im, za to, iż swym życiem tak bardzo wzbogaciły nasz ludzki byt w czasie wędrówki ku wieczności.

 

KOT 10 - październik 2006
magazyn dla miłośników kotów.


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.