Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Drodzy Państwo,

17 kotów do adopcji sytuacja 17 kotów jest dramatyczna pomimo tego, że na załączonych zdjęciach wydają się być szczęśliwe, zadbane i dobrze odżywione (może oprócz przerażliwie chudej kotki, która urodziła niedawno 5 kociąt).

Koty wkrótce trafią do schroniska jeśli im nie pomożemy!!!!

Nieodpowiedzialna opiekunka tego kociego stada ponad dwa miesiące temu oddała wszystkie koty do hotelu dla zwierząt. Co parę dni dzwoni do
właściciela hotelu prosząc o przedłużenie ich pobytu. Dotychczas nie zapłaciła ani złotówki za ich pobyt w hotelu i w związku z tym właściciel hotelu zdecydował się oddać wszystkie koty do schroniska.

Sprawa trafiła do pani Danuty Skarbek z Fundacji "CANIS", która rozpaczliwie pilnie poszukuje dla kotów chociaż tymczasowych domów (fundacja nie ma swojego schroniska, a domy wolontariuszy fundacji pękają w szwach szczególnie teraz kiedy mnóstwo niechcianych kotów przyszło wiosną na świat).

Koty są przeważnie młode, wszystkie czarne, białe lub biało-czarne. Wszystkie zostaną przebadane przez lekarza weterynarii, przetestowane pod kątem kocich chorób zakaźnych, zaszczepione i wysterylizowane (większość z nich jest już wysterylizowana, 4 przebywają aktualnie w lecznicy na Ursynowie).

Jeśli nie możecie Państwo na stałe lub przynajmniej tymczasowo adoptować żadnego z kotów, prześlijcie, proszę ten email wraz z załączonymi zdjęciami Waszym znajomym.

Wierzę, że uda się ocalić te młode kociaki przed schroniskiem!!!!!

Osoby zainteresowane adoptowaniem kota lub wsparciem finansowym opieki
nad nimi proszone są o kontakt pod numerem telefonu 693 349 978 lub 22
833 81 30.
Fundacja Canis

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.