Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

filo5Filutek jako młodzik

Filutek już został ojcem. Dojrzał bardzo szybko, bo kocicą zaczął się interesować gdy miał niecałe 5 miesięcy. A gdy miał sześć jego starania okazały się owocne w skutkach. 3 lutego urodziło się 6 dorodnych kociaków: 2 rude po tatusiu, a 4 biało-rude po mamusi.

Filus to niesamowicie inteligentny kot, prawie jak pies. Wszystkim się interesuje. Ma takie zabawne uważne, skupione spojrzenie, charakterystyczne chyba dla wszystkich rudych kotów. Nie boi się odkurzacza. Przysiada w bezpiecznej odległości i przypatruje się. Fascynuje go odgłos, gdy szczotkę czeszę włosy. Przysiada wtedy na wieży hi-fi i wodzi wzrokiem za szczotką. Nauczył się już chować pazurki w zabawie i nie drapie, chociaż czasem korci go aby skoczyć na moją nogę wbijając pazury. Jakoś nie lubi być noszony na ręku i zaraz prubuje zeskoczyć.
Interesuje się swoimi dzieciaczkami, chociaż niezbyt intensywnie. Wchodzi do ich pudełka i wylizuje im tyłeczki. Ciekawe co to znaczy. Trąca je nosem i chyba traktuje je jak zabawki. (2001)

 


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.