Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Gdy KOT przebiegnie ci drogę

Franciszek J. Klimek

Mądrość, żart i swada pozwalają Franciszkowi Klimkowi tworzyć kocie wiersze z gracją tancerek Degas'a i wirtuozerią Paganiniego. Wiersze pana Franciszka są piękne jak najsłodsza kocia mruczanka.
Wojciech-Albert Kurkowski
redaktor naczelny miesięcznika KOT

Kocham Pana, Panie Franciszku, bo ktoś, kto pisze tak pięknie, równie pięknie myśli.
Dorota Sumińska

To wiersze mądre, piękne i serdeczne. Czasami śmieszą, zawsze wzruszają.
A przede wszystkim uczą tolerancji i empatii - rozszerzają horyzonty. Gdyby sięgnęły po te wiersze osoby kotom nieprzyjazne, z pewnością poruszyłyby one ich sumienia. Dla nas, miłośników tych zwierząt, są wspaniałym potwierdzeniem oczywistego faktu, że kochamy koty, bo są tego warte. Bez względu na to, jakie sprawiają nam kłopoty.
Maryla Weiss

O autorze słów kilka:
Franciszek J. Klimek
Poeta znany nie tylko miłośnikom kotów. Urodzony w 1934 roku, krakowianin, śpiewający muzyk, przez ćwierć wieku związany był z Zespołem Pieśni i Tańca "Śląsk", a następnie przez 10 lat z Filharmonią Krakowską.Jego wiersze publikowane były w "Świerszczyku", "Karuzeli", "Musze", "Kocich sprawach" i w miesięczniku "KOT", z którym autor na stałe współpracuje. Wydał tomiki wierszy: Ja w sprawie kota, Otulę cię ciepłym mruczeniem, Nie o to chodzi by człowiek miał kota, Podróże z moją kotką a ostatnio wiersze dla dzieci zatytułowane Pieski Kotki Niespodzianki.
Jego wiersze ukazały się w książce Aleksandry Ziółkowskiej-Boehm Podróże z moją kotką i w antologii My mamy kota na punkcie kota. Franciszek Klimek został nominowany do tytułu "Kociarz" Roku 2006" przyznawanego corocznie przez miesięcznik KOT podczas obchodów Światowego Dnia Kota.

CENA DETALICZNA: 19 zł
Format: 12,00 x 20,00 cm
Ilość stron: 116
Oprawa: miękka
Papier: kreda
Rok wydania: 2006
Wydanie: I
Kod EAN: 9 788389 896650
ISBN: 83-89896-65-6Galaktyka sp. z o.o.
Łąkowa 3/5
90-562 Łódź


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.