Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

9 wcieleń kota Daweya

Odkryj Deweya w swoim kocie!

w księgarniach od 7 kwietnia 2011

Magiczna historia o niezwykłym kocie, która oczarowala tysiące czytelników na całym świecie powraca w koloejnej odsłonie.

Dzięki tej opowieści wielu ludzi zrozumie, że choć w życiu zdarzają się dramaty, to nigdy nie wolno tracić nadziei na lepsze jutro. Wystarczy uwaznie wsłuchać się w ciche mruczenie i zanurzyć rękę w mięciutkiej sierści, aby zrozumieć, że obok nas znajduje się prawdziwy koci skarb. 

Dziewięć wcieleń kota Deweya to nieznane jeszcze opowieści o Deweyu oraz jego przyjaciołach, którzy odmienili życie swoich właścicieli. Dzięki tej książce odkryjecie Deweya w każdym kocie, którego obdarzycie choćby odrobiną miłości. 


Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.