Sklep Fundacji Canis

sklep fundacji canis Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt.

Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

Diksi - koteczka do adopcji

kotka do adopcjiKoteczka Diksi szuka nowego domu - jest grzeczna, zdrowa, wysterylizowana i bardzo przymilna. 

Diksi była bita  przez kilka innych kotów w ośrodku adopcyjnym i nie chce przebywać z innymi kotami w tym samym pokoju.  Dlatego jedynym dla niej wyjściem jest małe i ciasne pomieszczenie, gdzie jest sama.  adopcja

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

książka Jedna rzeczMiałam ostatnio okazję przeczytać świetną książkę: GARY KELLER, JAY PAPASAN JEDNA RZECZ. ZASKAKUJĄCY MECHANIZM NIEZWYKŁYCH OSIĄGNIĘĆ, która rozwiewa wiele mitów na temat organizacji twojego czasu i życia.

 

Dążymy do skucesu i chcemy jak najlepiej zorganizować swoje życie aby być bardziej produktywnym. Robimy wiele rzeczy na raz. Wchodzi nam to w krew tak bardzo, że skupienie się na jednej rzeczy wydaje się nudne. Buddysci zalecają, aby być tu i teraz i smakować życie skupiając się na tym do robimy w danej chwili. Ale dla nas wychowanych w kulturze  zachodniej wydaje się to stratą czasu i nudą.

 

Książka GARY KELLER, JAY PAPASAN JEDNA RZECZ. ZASKAKUJĄCY MECHANIZM NIEZWYKŁYCH OSIĄGNIĘĆ odpowiada na pytania czy warto robić wiele rzeczy na raz, czy warto narzucać sobie dyscyplinę, czy wystarczy "tylko chcieć". Przeczytaj a dowiesz się czy wszystko w twoim życiu jest jednakowo ważne i czy warto zajmować się wszystkim po trochu.

 

Książka jest świetnie napisana, fajnie się czyta i daje wiele życiowych porad, które się każdemu przydadzą.

 

Słyszymy, widzimy w TV, znanych ludzi, którzy osiągnęli sukces i wiemy, że mają wybitny talent do czegoś. Ale też poświęcili wiele pracy na dążeniu do celu a przede wszystkim skupili się na jednej najważniejszej rzeczy w swoim życiu. Ale tak naprawdę nie chodzi tylko o wyznaczenie sobie jednego celu. Zasada jednej rzeczy sprawdza się także w codziennym życiu i rozwiązywaniu codziennych problemów. W większości przypadków wystarczy zmienić jedną rzecz, aby cała reszta stała się prosta lub nieistotna.

 

  GARY KELLER, JAY PAPASAN JEDNA RZECZ. ZASKAKUJĄCY MECHANIZM NIEZWYKŁYCH OSIĄGNIĘĆ  

  Cena detaliczna: 34,90 zł Liczba stron: 224 Format: 145 x 205 Oprawa: twarda Data wydania: 23 października 2013r.

 

Chcesz więcej! Więcej pieniędzy, czasu i satysfakcji z życia. A zarazem chcesz mniej! Mniej pracy, obowiązków i stresu. Autorzy z list bestsellerów „New York Timesa” – Gary Keller i Jay Papasan – uczą, w jaki sposób koncepcja JEDNEJ rzeczy może całkowicie zmienić podejście do każdej dziedziny życia, wpłynąć na dokonywane wybory i odnoszone rezultaty. Czasami twoja JEDNA rzecz będzie pierwszą rzeczą na liście. Czasami – jedyną. Ale zawsze to właśnie ona przyniesie niezwykłe efekty. Jaka jest twoja JEDNA rzecz?

 

W obliczu niepewności, nieprzewidywalności i turbulencji współczesnego świata najtęższe głowy sięgają w życiu i w biznesie po modele oraz strategie, które łączą całościowe i procesowe podejście do rzeczywistości (complexity) z poszukiwaniem prostych i trafnych rozwiązań złożonych problemów (simplicity). W ten sposób rozwija się nowa filozofia, język szkoły życia (simplexity), do której należy ta książka. Jest po prostu świetna. Wprowadzamy ją na listę lektur Akademii Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Values.

Jacek Santorski, konsultant, dyrektor Akademii i co-chairman Values (www.values.pl)  

 

Moda na minimalizm trwa. Gary Keller i Jay Papasan, autorzy Jednej rzeczy idą jednak o krok dalej. Zamiast przekonywać nas do pozbywania się kolejnych rzeczy z szaf i kredensów, proponują prawdziwą rewolucję w myśleniu. Sukces polega na robieniu wszystkiego, co właściwe, a nie na robieniu właściwie wszystkiego – piszą. Proponują skupienie się na jednej najważniejszej rzeczy, zamiast wykonywania kilku naraz. Jak jednak wybrać tę jedną jedyną rzecz? O tym też piszą. Przede wszystkim jednak rozgrzeszają tych, którzy nie potrafią i nie chcą być w kilku miejscach w tym samym czasie i łapać kilku srok za ogon! Wielozadaniowość jest passé! Pora w to uwierzyć.

Joanna Olekszyk, „Sens”

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.