Sklep Fundacji Canis

 sklep3

Sklep Fundacji Canis, gdzie kupisz upominki, ozdoby, antyki, przedmioty artystyczne, malarstwo, linoryt - cały dochód przeznaczony jest na pomoc dla zwierząt. Kup sobie prezent i wspomóż zwierzaki.

 

 

Fundacja Canis na Allegro

nasze aukcje allegro1

Zapraszamy na nasze aukcje:   Allegro

1% podatku dla zwierząt numer KRS: 0000128172

Upitax new uruchom2

Oskar był uroczym, przymilnym i pięknym kocurkiem. Pochodził z interwencji w prywatnym azylu, gdzie dziesiątki kotów żyły w marnych warunkach. Ich opiekunka została zamordowana i organizacjie opieki nad zwierzętami umieszczały zwierzaki w róznych tymczasowych domach. Do mnie trafiło rodzeństwo Oskar i Tamara. Nie wiadomo czy były rodzeństwem, mimo podobieństwa ubarwienia. Oskar sprawiał wrażenie młodego i dorodnego, zdrowego kocurka. Tamara była w marnym stanie i wet. określił ją jako starą kocicę. Jednak wkrótce Tamara odzyskała zdrowie i piękny wygląd.

Niestety koty z tego azylu byly podatne na mocnicę. Oskar szybko padł ofiarą tej choroby. Nie dał sobie robić kroplówek. Przeżył ok. 6 miesięcy dzięki podawaniu leków i specjalnej karmie.

Tamara przeżyła mocnicę 2 lata - miała robione kroplówki przez kilka dni pod rząd, w każdym tygodniu. Jednak w końcu choroba wygrała.

 


Koty znalazły domy

Serwis Koci Dom powstał z myślą o kotach i zawiera zdjęcia kotów, porady jak opiekować się kotem, różności o kotach. 

Koci Dom - Ważne! Serwis Internetowy Koci Dom nie jest organizacją opieki nad zwierzętami i nie reprezentuje żadnje organizacji!

Koci Dom jest zaprzyjaźniony z Fundacją Canis. Zajrzyj do kącika adopcyjnego Fundacji Canis - może znajdziesz przyjaciela na całe życie.

Jako że Koci Dom nie jest schroniskiem ani organizacją nie ma żadnej możliwości pomocy finansowej, rzeczowej ani przyjmowania zwierząt.

Serwis Koci Dom  prowadzę sama, dlatego też nie mam możliwości zamieszczania ogłoszen o zwierzętach do adopcji.